Seinad

Välisseinad ja korteritevahelised seinad on laotud betoonist väikeõõnesplokkidest. Plokkide õõnsused on sarrustatud ja betoneeritud. Hoone välisseinad on kaetud 20 cm paksuse soojustusega (EPS), mis on viimistletud polümeerse krohviga. Korterite siseseinad on kipsplaatidest metallkarkassil.

Katus

Elamul on lamekatus, kaetud kahekordse SBS kattega.

Aknad

Korteritel on plastikprofiilidest kolmekordse klaasiga pakettaknad.

Uksed

Hoone välisuks on metallprofiilist ja klaasitud. Maja on varustatud fonolukusüsteemiga. Korterite välisuksed on tamme spooniga puituksed (EI-30, 40dB), varustatud uksesilmaga. Siseuksed on kerged puituksed.

Küte ja veevarustus

Hoones on oma katlamaja, mis on varustatud maagaasil töötava kondensaatkatlaga. Korterites on vesikeskküte. Küttekehadeks on terasest radiaatorid. Duširuumides on elektriline põrandaküte. Korterites on veemõõtjad sooja ja külma vee tarbimise arvestamiseks.

Ventilatsioon

Igal korteril on autonoomne ventilatsioonisüsteem, mis koosneb välisseintes paiknevatest Twinfresh soojustagastusega õhuklappidest ning duširuumis ja köögis olevast sundväljatõmbe süsteemist.

Elekter

Paigaldatud on vajalik arv pistikupesasid, arvestades korterite planeeringuid. Kahetariifsed elektriarvestid on paigaldatud keldrisse. Korterisse on paigaldatud korterikilp.

 

Telekommunikatsioonid

Korterelamu välisuksele on paigaldatud fonolukk ning korteritesse ukse avamiseks sisetelefonid. Majas on vajalik arv televisiooni - ja telefonipistikuid. Korteritesse on paigadatud optiline valguskaabel, mis vastab AS Telia tehnilistele tingimustele. Korterisisene sidevõrk on CAT-6 kaabeldusega. Hoonel on kaabel-TV süsteem.