Toad

Põrandad on kaetud naturaalparketiga, esikualal klinkerplaadiga. Seinad on pahteldatud ja kaetud värviga (Sadolin P6 või samaväärne analoog). Betoonlaed on pahteldatud ja kaetud värviga (Expert 1 või samaväärne analoog).

Köök

Põrand on kaetud naturaalparketiga. Seinad on pahteldatud ja kaetud värviga (Sadolin P6 või samaväärne analoog). Lagi on pahteldatud ja kaetud värviga (Expert 1 või samaväärne analoog). 

Rõdud

Piirete konstruktiivne osa on värvitud terasprofiilidest, millesse on paigaldatud lamineeritud ja karastatud klaasist ruudud. Põrandal on puidust restid.

Trepikoda

Põrand on kaetud klinkerplaadiga, seinad pahteldatud ja kaetud värviga (Sadolin P10 või samaväärne analoog).


Tehnilised ruumid

Põrandad on tolmukindlaks töödeldud betoonist, seinad on värvitud (Sadolin P10 või samaväärne analoog) või katmata betoonist väikeõõnesblokkidest.

 

Panipaigad keldris

Põrandad tolmukindlaks töödeldud betoonist, seinad osaliselt katmata betoonist väikeõõnesblokkidest ja osaliselt terasvõrgust, uks terasvõrgust.

Pesemisruum ja WC

Põrand on kaetud keraamilise põrandaplaadiga, seinad keraamilise plaadiga, paigaldatud on ripplagi. Paigaldatud on WC-pott (Gustavsberg Nautic või samaväärne analoog), valamu (Gustavsberg Nautic või samaväärne analoog), valamusegisti (Hansgrohe Logis 100 või samaväärne analoog), dušinurk (Ravak SRV90TR90 transparent või samaväärne analoog), termostaadiga dušisegisti (Hansgrohe Ecostat  või samaväärne alaloog) ja dušikomplekt (Hansgrohe Crometta või samaväärne analoog) ning valgusti.

SISEVIIMISTLUSPAKETID

Kodukujunduses on meie jaoks alati oluline kvaliteet ja mugavus. Korterite siseviimistluses on kasutatud naturaalseid, hubaseid, trendikaid, kuid samas ka julgeid toone. Tubade põrandaid katab naturaalne tammeparkett, esikus on klinkerplaat. Tubade seinad on kaetud värviga, siseuksed on spoonitud ja sanitaarruumid on kaetud keraamiliste plaatidega. Koduostjal on võimalik valida kolme siseviimistluspaketi vahel*. *Pakkumine kehtib kuni 01.04.2020.

 

Viimistluspakett 1

Viimistluspakett 1
Vaata lähemalt

Viimistluspakett 2

Viimistluspakett 2
Vaata lähemalt

Viimistluspakett 3

Viimistluspakett 3
Vaata lähemalt