Arendajast

Uus nimi, aga samad, suurepärased inimesed!

Ignatsi OÜ on väärika ajaloo ja suurte kogemustepagasiga ettevõte, mille peamiseks tegevusvaldkonnaks on ehituslik projektijuhtimine ja elamupiirkondade arendus.

Firma tegevuse algus ulatub aastasse 1989, mil alustas tegevust kooperatiiv KSK. Erinevate ettevõtete reorganiseerimise tulemusena kujunes KSK-st AS Merko Tartu, millest 2015. aastal tekkis omakorda jagunemise tulemusena Ignatsi OÜ.

Ettevõtte prioriteediks on klientide rahulolu, mille tagamiseks on oluline kvaliteet ning personaalne lähenemine.

Pikaajaline kogemus ehitus- ja arendusvaldkonnas võimaldab Ignatsi OÜ-l pakkuda tellijatele kestvaid ja sobilikke lahendusi, milles on arvesse võetud nii innovaatilisust kui ka jätkusuutlikkust. Ettevõtte meeskonda kuuluvad oma ala tippspetsialistid, kes tegutsevad alati eesmärgipäraselt ja tulemuslikult.

Tulemusliku töö saavutamine eeldab tõhusat koostööd teiste ettevõtete ning klientidega nii uute ehitusobjektide saamise, ehitatavate objektide projekti- ja finantsjuhtimise osas kui ka võtmed kätte lahenduste pakkumisel arendustes.

Ignatsil on usaldusväärsed ja professionaalsed partnerid, kelle paindlik ning kvaliteetne teenus tagab alati soovitud eesmärgid!