Ehitajast

Osaühingu Ceteles tegevuse algus ulatub aastasse 1989, kui 7. novembril alustas tegevust kooperatiiv KSK. 2015 aasta tõi Tartu kinnisvaraturul kaasa ootamatuid pöördeid ja muudatusi, mille tulemusena kujunes välja OÜ Ceteles.

OÜ Ceteles on käesolevaks momendiks spetsialiseerunud ehituslikule projektijuhtimisele ning kinnisvaraprojektide arendamisele. Me vahendame tellijatele alltöövõtjate teenuseid, kandes tellija ees lõplikku vastutust.

Meie eesmärk on pakkuda klientidele rahulolu, turvatunnet ning kvaliteetset teenust. Lähtume oma töös kvaliteedijuhtimissüsteemi ISO 9001:2015 ja keskkonnajuhtimissüsteemi ISO 14001:2015 ning töötervishoiu ja tööohutuse juhtimissüsteemi OHSAS 18001:2007 standardi nõuetest.

Ettevõtte juhtide eestvedamisel on valminud mitmed projektid üle Eesti, kui ka siin samas Tartu külje all valminud kortermajad.

Kristjan Karm on projektijuhina juhtinud Valga gümnaasiumi õppehoone, Võru erihooldekodu, Puka keskkooli vana koolimaja ja Räpina mõisa tall-tõllakuur ehitustöid.
Samuti on ta juhtinud kortermajade valmimist Vaarika tänaval Tartus kui ka Pärna alleel Raadil Tartu külje all. Perioodil 2015-2018 valmisid Kaupmehe 11, 13 ja 15 kortermajad.

Rohkem infot Ceteles kodulehelt: http://www.ceteles.ee/

Jälgi meid ka Facebookis: https://www.facebook.com/cetelesou/

Ceteles